FC VRATIMOV „B“ – TJ ŘEPIŠTĚ „A“ (0:2)(1:6)

28.8. se náš A-tým utkal v derby s FC Vratimovem.
Do utkání jsme vkročili vší silou a snažili jsme se co nejdříve dát 1. gól zápasu. V 1. minutě se nám to skoro podařilo, ale trefili jsme jen břevno. Chlapi se ale nevzdali a tlačili na soupeře co to šlo. Ve 24.minutě se obránci Vratimova podařilo zahrát v pokutovém území ruku. Hlavní rozhodčí sice odmítl písknout penaltu, ale po konzultaci s rozhodčím pomezním ji nakonec nařídit musel. Osud nám však zase nepřál a při výkopu se míč opět odrazil pouze od břevna. Netrvalo to však dlouho a Janu Stanovskému se v 25.minutě podařilo vstřelit první gól utkání. Tenhle gól nás nabudil a začali jsme soupeře čím dál více tlačit, což se nám vyplatilo ve 34.minutě, kdy si míč opět našel Jan Stanovský a zvýšil tak skóre na 0:2. Ve 2. poločase se soupeř do hry více opřel a chtěl s výsledkem něco udělat. Jeho plány ale zhatil v 54.minutě Dušan Zaremba, který zvýšil vedení, a to na 0:3. Radimu Jurčovi se po inkasovaném gólu, který napnul naši sít v 73. minutě, výsledek moc nelíbil, a tak dvěma krásnými góly vylepšil skóre na 1:5. A třešničku na dortu si v 88.minutě vychutnal Daniel Tchuř, který ustálil posledním gólem skóre na 1:6.