DOLNÍ LHOTA – ŘEPIŠTĚ 7 – 2 st. žáci

Do Dolní Lhoty jsme jeli téměř ve schodné sestavě jako jsme hráli proti Hrabové! A tak jsme s trenérem byli zvědaví, jak se naši borci poperou opět se silnějším týmem! A musím říct, že naši borci navázali na druhý poločas s Hrabovou! V podstatě jsme s trenérem přemýšleli, zda naši borci zůstali v kabině, nebo jsou poprvé spolu na hřišti?! Přihrávky žádné, naši borci nahrávali soupeři a to měli modré dresy a my bílé! Bojovnost, tak tu měli opět jen kluci s mladších žáků Maty Jeřábek, Maty Haft a opět Kuba Nelhübel! Jinak naši hráči bojovali sami ze sebou a ne se soupeřem! Strach ze soubojů, strach si převzít balón, zavolat si na kamaráda to vše nám v zápase chybělo! A bohužel bez toho nelze vyhrávat! Soupeř měl jen jednoho hráče, který si vzal balón utekl naším hráčům a dával góly. My jsme byli vždy jen ,,stínoví“ hráči, chodili jsme kolem něho, jen jako stín! A tak není divu, že záhy to bylo 5 – 0!!! Až ke konci poločasu po jednoduché přihrávce Mojži se prosadil zkušeně Maty Haft a bylo to 5 – 1. A tak také skončil poločas.
Bohužel jsme neměli jak reagovat na vývoj zápasu máme jen jedno střídání a bez hráčů mladších žáků bychom nepostavili ani základní šestku! Díky za ně, protože opět tito hráči Maty Haft a Jeřábek a Kuba Nelhübel byli nejlepšími na hřišti!! To potvrdil, Kuba Nelhübel samostatnou akci s půli hřiště, když nebojácně prošel a zakončil na přijatelných 5 – 2. Mysleli jsme, že se tímto výkon kluků zvedne? Bohužel zůstalo u přání a my ještě do konce utkání dostali ještě dva góly a tak jsme dostali už potřetí za sebou nakládačku tentokrát 7 – 2!!!
V úterý hrajeme doma opět se silným soupeřem s Klímkovic a s trenérem jsme zvědaví s čím naši borci vyrukují, aby jsme byli pro soupeře důstojným týmem, nebo to odchodíme, jako ty poslední tři zápasy?! A odejdeme opět s debaklem? Přijďte se podívat rodičové a povzbudit své děti, možná, že vy je probudíte svou přítomností k lepším výkonům! Znám je už hodně dlouho a vím, že to v sobě mají, ale nevím jak to s nich dostat na tom hřišti v ten pravý čas?!
Zápas se nedá vyhrát, když bojují a snaží se jen tři hráči!!!! A dva z nich přišli s mladších žáků!!!